Par mums

      Dans.lv ir darba tirgus. Pakalpojuma sniedzēji un pircēji satiekas Dans.lv .

      Šeit jūs atradīsiet sev piemērotu darbu, kurš atbilst Jūsu darba specializācijai. Ja esat pakalpojuma pircējs, tad Jums būs iespēja izvēlēties no pakalpojuma sniedzējiem sev piemērotāko, kurš atbilst Jūsu izvēles kritērijiem.

      Dans.lv Jums palīdzēs ar padomiem un citu lietotāju atsauksmes būs papildus instruments, lai novērtētu potenciālo pakalpojuma sniedzēju. Pie mums plašākais pakalpojumu sniedzēju klāsts no visām tautsaimnicības nozarēm, mūsu mājas lapā atrodas - vairāk kā 9000 pakalpojumu sniedzēju. No celtniekiem līdz programmētājiem, no skolotājiem līdz lauksaimniekiem,pie mums ir viņi visi!

Dans.lv ir efektīva mājas lapa, kas darbojas Ziemeļeiropā Latvijā, un piedāvā visus būtiskos pakalpojumu sniedzējus, piemēram, apkures katli (boilers), bruģēšanas darbi (paving works), būvbedres rakšana (excavations), celtniecības pakalpojumi (Building services), elektrika pakalpojumi (Electrician services), krāsošanas darbi (Painting works)un vairāk. Mūsu unikālā platforma ir veltīta tam, lai uzņēmumi un klienti būtu tiešsaistē kopā visu laiku. Ikviens, sākot no māju īpašniekiem, pakalpojumu sniedzējiem var atrast sev izdevīgu un pieņemamu sadarbības modeli, ievietojot sludinājumu par steidzamiem darbiem, mūsu mājas lapā.

Mēs ļaujam dažādu jomu speciālistiem, savu arodu profesionāliem un pašnodarbinātiem amatniekiem piereģistrēties  mūsu vietnē, publicēt savus  profilus bez maksas un saņemt sadarbības piedāvājumus, ja viņi atbilst kāda ievietota darba specifikai noteiktajā reģionā. Mūsu piedāvājumi vienmēr ietver pārbaudītu  kontaktinformāciju, lai palīdzētu patērētājiem / pasūtītājiem izveidot komunikāciju ar pakalpojumu sniedzēju un noslēgt darījumu bez problēmām. Patiesībā, mēs iesakām mūsu klientiem atstāt atsauksmes par pakalpojumu sniedzēju efektivitāti un  sniegtā pakalpojuma kvalitāti, ko tie piedāvā. Pat ja jūs esat jauns klients, jūs varat izvēlēties dzīvokļa remonts, mājas siltināšana, mūrēšanas darbi vai Santehnika PAKALPOJUMI no mūsu jau pārbaudītajiem pakalpojumu sniedzējiem, ar pārliecību.

Tas ir viegli un ātri ievietot savu darbu vai meklēt savu vēlamo pakalpojumu sniedzēju. Jūs saņemsiet sadarbības piedāvājums tiešsaistes sistēmā, pirms jūs tos vēl gaidīsiet, no pakalpojuma sniedzējiem, kuri atbildīs Jūsu izvēlētajiem kritērijiem.. Mūsu katalogs ietver visus iespējamos pakalpojumu sniedzēju veidus, daži no tiem: mūrēšanas darbiem, lai bruģēšanas darbiem, mājas siltināšana un Celtniecības PAKALPOJUMI . Mūsu mājas lapas meklēšanas sistēma, ļaus Jums ātri atrast un nolīgt pakalpojuma sniedzējus Latvijā.  . 

Neatkarīgi no tā, Vai jūs meklējat iespēju ievietot darba sludinājumu vai saņemt bezmaksas pakalpojumu piedāvājumu, sazinieties ar mums jau šodien!

Reģistrējies

Reģistrācija-BEZ MAKSAS

Reģistrēties
Ievieto darbu

Ievietot darbu-BEZ MAKSAS

Ievietot darbu
Lapa izstrādes stadijā!!!
Site is under construction!!!